• Mano Europos Sąjungos teisės. Ar tikrai žinau viską?

  2015/04/23

  Balandžio 27 dieną 13 val.

  Ateikite į biblioteką ir sužinokite viską apie savo teises keliaujant, gyvenant, dirbant, išeinant į pensiją ar mokantis kitoje ES valstybėje.

  Skaityti daugiau...
 • Vienos kompozicijos rečitalis

  2015/04/23

   

   

  Viena nepaprasta istorija. Vienas žmogus scenoje. Vienas instrumentas. Vienas kūrinys. Viena istorija. Papasakoti istoriją, išdėstyti ją nuo pradžios iki galo, leisti besiklausančiajam patirti kulminacinių momentų įtampą ir atoslūgių palaimą – argi tai nėra vienintelis ir pagrindinis kiekvieno kūrėjo uždavinys?

  Skaityti daugiau...
 • Bibliotekos globėjos dovana

  2015/04/15

  Tuoj pat po Velykų, balandžio 7 dieną, Biržų miesto vaikai dovanų gavo smagų koncertą Vaikų kambarys (pagal V. Palčinskaitės eiles). Biržų Jurgio Bielinio viešosios bibliotekos globėja  aktorė Dalia Mikoliūnaitė į savo vaikystės biblioteką atvyko su visa Teatriuko aktorių trupe ir pamalonino mažuosius kraštiečius naujausiu koncertu.

  Skaityti daugiau...
 • Biblioteka:Informacija ir žinios kiekvienam

  2015/04/20

  Lietuvos bibliotekininkų draugija 2015 metų balandžio 23–29  dienomis skelbia 15-ąją Nacionalinę Lietuvos bibliotekų savaitę. 

  Skaityti daugiau...
 • Prašome paremti

  2015/03/24

  Gerbiami skaitytojai,
  pagal Lietuvos Respublikos gyventojų pajamų mokesčio įstatymą, Jūs galite 2014 m. sumokėto pajamų mokesčio dalimi (iki 2 procentų) paremti kurią nors pasirinktą organizaciją, galinčią būti paramos gavėja, tarp kurių yra ir Biržų rajono  savivaldybės Jurgio Bielinio viešoji biblioteka.

  Skaityti daugiau...