Birželio 3 d. 15 val. kviečiame į „Senjorų arbatėlės“ renginį, skirtą poeto Paulio Širvio atminimui, Biržų rajono savivaldybės Jurgio Bielinio viešojoje bibliotekoje. Renginyje Medardo Čoboto trečiojo amžiaus universiteto (MČTAU) meno kolektyvai pristatys programą „Palik tik dainą man“. Programoje: Romantinio muzikavimo ansamblis „Romantikai“; Skaitovų grupė. Renginyje dalyvaus Nacionalinės trečiojo amžiaus universitetų asociacijos prezidentė, MČTAU rektorė dr. Zita Žebrauskienė. Taip pat bus pristatyta Pasvalio r. Asmenų su negalia draugijos fotografijų paroda „Natiurmortai“. Vaišės – suneštinės. Maloniai kviečiame dalyvauti!


