• 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • i2.jpg

Nemokami mokymai saugusiems bibliotekoje

Published: Friday, 15 March 2019

Šį pavasarį pradėtas įgyvendinti projektas „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“, kurio vykdytojai yra Informacinės visuomenės plėtros komitetas prie Susisiekimo ministerijos, asociacija „Langas į ateitį“, Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba, Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerija.

Projekto tikslas – padėti Lietuvos gyventojams išmokti efektyviai, saugiai, atsakingai naudotis informacinėmis technologijomis ir internetu, jo teikiamomis galimybėmis mokantis, planuojant laisvalaikį, apsiperkant, registruojantis pas gydytojus, taip pat kviesime susipažinti su įgyvendinant Nacionalinės bibliotekos infrastruktūrinį projektą bibliotekose įdiegtais programinės įrangos paketais. Dauguma projekto veiklų bus įgyvendinama Lietuvos viešosiose bibliotekose ir jų filialuose.
Norėtumėte išmokti saugiai naršyti internete, rasti ir dalintis informacija ar naudotis elektroninėmis paslaugomis?

Dalyvaukite 18 val. mokymuose suaugusiems gyventojams ir naudokitės skaitmeninėmis technologijomis kasdien.

Daugiau informacijos apie projektą ir registracija į mokymus telefonu 8 620 20961, el. paštu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Savo gyvenamojoje vietoje informaciją galite gauti ir į mokymus registruotis artimiausioje bibliotekoje (miesto ir kaimo). Kontaktinis asmuo Biržų viešojoje bibliotekoje Laima Ramutėnienė, tel. 8 450 38015.