Startuoja akcija „Knygų Kalėdos“

Paskelbta: Pirmadienis, 19 Lapkritis 2018

Jau aštuntą kartą akcija „Knygų Kalėdos“ po visą Lietuvą skleidžia žinią – dalinkimės skaitymo šviesa ir dovanokime knygų Lietuvos bibliotekoms.

„Knygų Kalėdos“ kviečia dovanoti laukiamiausių knygų šalies bibliotekoms ir prisidėti prie skaitytojų svajonių išsipildymo. Kasmet vis pilnėjančios apskričių, viešųjų centrinių bibliotekų ir kaimo filialų, mokyklų bibliotekų lentynos ir gausėjančios skaitytojų gretos įrodė, kad lietuviai – skaitanti tauta. Tačiau šimtams žmonių visoje Lietuvoje tenka laukti eilėje, kad galėtų perskaityti norimą knygą.

Ilga, kartais net dešimčių skaitytojų, laukiančių vieno bibliotekos turimo populiarios knygos egzemplioriaus, eilė reiškia, kad norimą knygą gali tekti perskaityti tik po kelių mėnesių ar metų. Todėl šiemet akcijos draugai kviečiami dovanoti laukiamiausių knygų savo bibliotekai!

Apsilankę svetainėje knygukaledos.lt rasite, kokių knygų labiausiai laukia bibliotekos.

Tačiau mes, Biržų rajono savivaldybės Jurgio Bielinio viešoji biblioteka, džiaugsimės BENT KOKIA jūsų padovanota knyga.

Tradicinė „Knygų Kalėdų“ dėžė, kurioje jūs paliekate dovanojamas knygas, jau yra bibliotekos Vaikų literatūros ir Vartotojų aptarnavimo skyriuose. Ačiū už jūsų supratingumą.

Akcija vyksta iki sausio 6 d.

Akcijos globėja - Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

 

Įmonės kodas: 190548271
J. Radvilos g. 3, Biržai 41175 
Tel./faks. 8 450 38012
e. paštas – biblioteka@birzai.rvb.lt