Panevėžio regiono bibliotekų darbuotojų Metų nominacija „Ad astra“

2018-02-05

Kviečiame teikti kandidatūras Panevėžio regiono bibliotekų darbuotojų Metų nominacijai „Ad astra“

Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka jau antrą kartą inicijuoja Panevėžio regiono  bibliotekų darbuotojų Metų nominaciją „Ad astra“, kurios tikslas – informuoti visuomenę apie kūrybiškai ir inovatyviai dirbančių regiono bibliotekų darbuotojų išskirtinę veiklą,  įvertinti jų aukštą profesionalumą ir reikšmingus darbus savo organizacijos bei bendruomenės labui.

Nominaciją pelniusiam darbuotojui bus įteiktas ženklas „Ad astra“, kurio pavadinimas siejamas su rašytojos Gabrielės Petkevičaitės-Bitės to paties pavadinimo romanu. Šis ženklas įprasmina  vienus svarbiausių principų, kuriais savo gyvenime vadovavosi ir rašytoja – kilnumą, dvasinio tobulėjimo siekimą, padedant kitiems.

Kviečiame teikti kandidatūras Panevėžio regiono savivaldybių viešųjų  bibliotekų, Panevėžio regiono savivaldybių viešųjų bibliotekų filialų bei Panevėžio regiono mokyklų bibliotekų (išskyrus aukštąsias) kategorijose.

Nominacijos „Ad astra“ skyrimo, pretendentų vertinimo ir apdovanojimų įteikimo tvarka pateikiama nuostatuose (prisegta).

Dokumentus apie kandidatų veiklą  siųskite el. paštu adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. iki 2018 m. kovo 10 d.

Daugiau informacijos rasite Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos tinklalapyje.

Nominacijos „Ad astra“ skyrimo, pretendentų vertinimo ir apdovanojimų įteikimo tvarka pateikiama „Ad astra“ nuostatuose.