Paskaitos skaitmeninio raštingumo tema

Paskelbta: Ketvirtadienis, 08 Lapkritis 2018

Kiekvienam iš mūsų svarbu mokėti tiek analizuoti medijų turinį ir įvertinti perduodamus pranešimus, tiek gebėti valdyti tradicines bei skaitmenines technologijas, suvokti savo kaip medijų vartotojo teises ir atsakomybes.

Lapkričio 12 d. 15 val. visus maloniai kviečiame į Biržų rajono savivaldybės Jurgio Bielinio viešojoje bibliotekoje II a. skaitykloje vyksiančius mokymus „Skaitmeninių technologijų raštingumas, medijų turinio kritiškumas ir saugumas internete“, kurių metu kiekvienas dalyvis galės pažinti kintančią medijų aplinką bei suvokti jos teikiamus privalumus ir kylančias grėsmes.

Tai padaryti padės Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto doktorantas Tadas Žižiūnas ir socialinių tinklų ekspertas Darius Jokubaitis, kurie išsamiai supažindins su naujausiomis skaitmeninėmis technologijomis (virtuali realybė, 3D spauda, skaitmeninis realybės objektų redagavimas) bei praktiniais elgesio virtualioje erdvėje saugumo aspektais.

Paskaitų ciklas vyksta pagal Lietuvos kultūros tarybos dalinai finansuojamą projektą „Skaitmeninių technologijų raštingumas, medijų turinio kritiškumas ir saugumas internete“. Organizatorius - Vilniaus universitetas.

Lapkričio 27 d. pakviesime į prof. Rimvydo Laužiko paskaitą. Sekite bibliotekos naujienas.

 

Įmonės kodas: 190548271
J. Radvilos g. 3, Biržai 41175 
Tel./faks. 8 450 38012
e. paštas – biblioteka@birzai.rvb.lt