Žaliuoju kursu per Lietuvą

Paskelbta: Trečiadienis, 2020 m. rugsėjo 2 d.

Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje šiemet jungiasi prie žygio pėsčiomis aplink mūsų šalį „Už švarią Lietuvą!” ir kviečia rugsėjo 5 d., šeštadienį, nuo 11 iki 17 val. sudalyvauti įdomiose edukacinėse veiklose bei išbandyti savo jėgas Protų kovose“ su Robertu Petrausku!

𝐑𝐞𝐧𝐠𝐢𝐧𝐢𝐨 𝐩𝐫𝐨𝐠𝐫𝐚𝐦𝐚:


BIRŽŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS JURGIO BIELINIO VIEŠOJI BIBLIOTEKA (Radvilos g. 3, Biržai)


11:00 Žygio meistrų komanda padės visiems norintiems gaminti inkilus paukščiams iš nebenaudojamos medienos. Visus kviečiame prisijungti prie šios iniciatyvos, o norinčius dalyvauti raginame savo aplinkoje surasti jau nebereikalingų lentų ir atsinešti jas į dirbtuves. Šių dirbtuvių metu įgysite naudingų žinių apie antrinį dizainą, taip pat padėsite sukurti jaukias pastoges paukščiams.
12:00 Susitikimas su žygio „Už švarią Lietuvą!”dalyviais. Žygeiviai pasidalins įspūdžiais apie žygi ir visi padiskutuosime apie mūsų bendrų namų saugojimą ir darnios aplinkos kūrimą.
12:30–16:00 „Vartojimo dėlionė“ – įtraukianti veikla su žygio dalyviais. Perteklinio vartojimo problemas atspindinčios „Vartojimo dėlionės“ kūrimas kartu.
13:00–14:30 „Kokios pakuotės aš norėčiau?“. Aktyvus seminaras,
skirtas kiekvienam piliečiui, kuriam rūpi, ką jis paliks savo vaikams. Teorinėje dalyje supažindinama su medžiagų sistema, o praktinėje – Kembridžo piniginės modelis pritaikomas sudėtingai tvarkomų pakuočių analizei. Proceso metu piliečiai raginami nuspręsti, kokios pakuotės jie patys norėtų. Paskaitą veda Rasa Tumaševičiūtė – biomokslų doktorantė, žygio „Už švarią Lietuvą!“ mokslinė konsultantė.
15:00–17:00 EKOprotai su Robertu Petrausku. Nepraleiskite unikalios galimybės pasivaržyti "Protų kovos" su Robertu Petrausku. Žaiskite ir įvertinkite savo žinias ekologijos bei aplinkosaugos srityse. 𝐊𝐨𝐦𝐚𝐧𝐝𝐚𝐬 𝐫𝐞𝐠𝐢𝐬𝐭𝐫𝐮𝐨𝐤𝐢𝐭𝐞: 𝐄𝐊𝐎𝐏𝐑𝐎𝐓𝐀𝐈@𝐬𝐡𝐨𝐰𝐚𝐫𝐭.𝐥𝐭


Svarbu! Nepamirškite renginyje laikytis ne mažesnio nei 1 metro socialinio atstumo, čiaudėjimo ir kosėjimo etiketo bei dėvėti apsauginę veido kaukę.

Įmonės kodas: 190548271
J. Radvilos g. 3, Biržai 41175 
Tel./faks. 8 450 38012
e. paštas – biblioteka@birzai.rvb.lt