„Poezijos pavasaris“ - Biržų krašte

Paskelbta: Trečiadienis, 22 Gegužė 2019

Tarptautinis „Poezijos festivalis“, rengiamas nuo 1965 m., yra iškiliausias kasmetinis literatūrinis renginys Lietuvoje, organizuojamas Lietuvos rašytojų sąjungos ir Rašytojų klubo. Jame savo kūrybą skaito Lietuvos ir užsienio poetai, dalyvauja kritikai, literatūrologai, vertėjai, aktoriai, muzikai, fotografai, dailininkai.

Skaityti daugiau...

Dalyvavo konferencijoje

Paskelbta: Ketvirtadienis, 16 Gegužė 2019

Gegužės 14 dieną Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje vyko Tarptautinė mokslinė konferencija, skirta Pasaulio lietuvių metams „Baltijos šalių diasporos kultūrinė raiška 1944–2018 metais: dokumentinis paveldas“.

Skaityti daugiau...

Žinių apie Europos Sąjungą konkursas „Europos egzaminas“

Paskelbta: Penktadienis, 03 Gegužė 2019

Visi norintys biržiečiai kviečiami išbandyti savo jėgas atsakant į įvairius klausimus apie Europos Sąjungą. Konkurso dalyviai galės pasitikrinti savo žinias apie Europos Sąjungos istoriją, institucijas, kultūrą, geografiją, kalbas ir kt. jau dešimtą kartą vyksiančiame „Europos egzamine”.

Skaityti daugiau...

Brangiai dienai - ąžuoliukas

Paskelbta: Ketvirtadienis, 09 Gegužė 2019

115. Tiek metų laisvai kalbame lietuviškai. Laisvai skaitome lietuviškas knygas ir kitus spaudinius. Laisvai rašome gimtąja kalba.

Gegužės 7-oji, Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena, nepelnytai neprisimenama net ir aukščiausiuose sluoksniuose. Užmirštami žmonės, dirbantys rašto, kalbos ir knygos dirvonuose.

Skaityti daugiau...

Vasarą kviečiame vykti į literatūrines keliones Biržų rajone

Paskelbta: Ketvirtadienis, 02 Gegužė 2019

Biržų rajono savivaldybės Jurgio Bielinio viešoji biblioteka organizuoja literatūrines – pažintines keliones ir kviečia keliauti po savo gimtąjį kraštą ir prisiminti iškilius žmones!

Skaityti daugiau...

Įmonės kodas: 190548271
J. Radvilos g. 3, Biržai 41175 
Tel./faks. 8 450 38012
e. paštas – biblioteka@birzai.rvb.lt