Nemokami mokymai saugusiems bibliotekoje

Paskelbta: Penktadienis, 15 Kovas 2019

Šį pavasarį pradėtas įgyvendinti projektas „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“, kurio vykdytojai yra Informacinės visuomenės plėtros komitetas prie Susisiekimo ministerijos, asociacija „Langas į ateitį“, Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba, Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerija.

Projekto tikslas – padėti Lietuvos gyventojams išmokti efektyviai, saugiai, atsakingai naudotis informacinėmis technologijomis ir internetu, jo teikiamomis galimybėmis mokantis, planuojant laisvalaikį, apsiperkant, registruojantis pas gydytojus, taip pat kviesime susipažinti su įgyvendinant Nacionalinės bibliotekos infrastruktūrinį projektą bibliotekose įdiegtais programinės įrangos paketais. Dauguma projekto veiklų bus įgyvendinama Lietuvos viešosiose bibliotekose ir jų filialuose.
Norėtumėte išmokti saugiai naršyti internete, rasti ir dalintis informacija ar naudotis elektroninėmis paslaugomis?

Dalyvaukite 18 val. mokymuose suaugusiems gyventojams ir naudokitės skaitmeninėmis technologijomis kasdien.

Daugiau informacijos apie projektą ir registracija į mokymus telefonu 8 620 20961, el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Savo gyvenamojoje vietoje informaciją galite gauti ir į mokymus registruotis artimiausioje bibliotekoje (miesto ir kaimo). Kontaktinis asmuo Biržų viešojoje bibliotekoje Laima Ramutėnienė, tel. 8 450 38015.

Įmonės kodas: 190548271
J. Radvilos g. 3, Biržai 41175 
Tel./faks. 8 450 38012
e. paštas – biblioteka@birzai.rvb.lt