Dalyvavo konferencijoje ir pelnė žiūrovų prizą

Paskelbta: Ketvirtadienis, 2019 m. gruodžio 5 d.

Gruodžio 2 d. Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje vyko kasmetinė bibliotekininkystės ir informacijos mokslininkams bei praktikams skirta konferencija „Bibliotekininkas - edukatorius: vaidmenys, kompetencijos ir paslaugų perspektyvos“.

Šiais metais bibliotekininkų bendruomenė pakviesta gilintis į bibliotekų edukacinį vaidmenį ir jam įgyvendinti reikalingas kompetencijas, edukacinės veiklos turinį bei naujas formas. Renginyje ieškota atsakymų į klausimus: kas yra ir kas nėra edukacinė veikla bibliotekose? Kokių žinių ir gebėjimų reikia bibliotekininkui norint įsitraukti į edukacinę veiklą? Kaip transformuojasi edukacinė veikla bibliotekose, ko galima pasimokyti iš įgytos patirties?

Šioje konferencijoje dalyvavo Biržų bibliotekos vyresn. bibliotekininkas Evaldas Timukas, kuris pristatė savo sukurtą edukaciją „Čir vir vir pavasaris“.

Jos metu E. Timukas pasakojo apie Biržų krašto tautodailininkus, šv. Velykų tradicijas ir pravedė kūrybines dirbtuves - mokė gaminti paukščius iš šieno. Taip pat buvo pristatytos bibliotekos vykdomos literatūrinės kelionės po rajoną ir kitos edukacinės programos, skirtos suaugusiems ir vaikams.

E. Timukas pelnė konferencijos dalyvių simpatijų prizą.

Nuotraukos iš Lietuvos nacionalinės Martyno Martyno bibliotekos

Dalyvavo konferencijoje ir pelnė žiūrovų prizą
 
Dalyvavo konferencijoje ir pelnė žiūrovų prizą
 
Dalyvavo konferencijoje ir pelnė žiūrovų prizą
 

Įmonės kodas: 190548271
J. Radvilos g. 3, Biržai 41175 
Tel./faks. 8 450 38012
e. paštas – biblioteka@birzai.rvb.lt