Mikė Pūkuotukas ir jo draugai

Paskelbta: Ketvirtadienis, 19 Geg 2016

 

Gražią bendravimo ir bendradarbiavimo tradiciją tęsia Papilio seniūnijos bibliotekininkės ir Papilio pagrindinė mokykla. Jau antrus metus bibliotekininkės aktyviai ruošiasi ir dalyvauja mokyklos organizuojamuose renginiuose.

Šiais metais mokykloje vyko baigiamasis projekto ,,Visa Lietuva skaito vaikams‘‘ renginys, kurio metu bibliotekininkės J.Banienė, Ž. Užubalienė, R. Laisonienė, A. Vajegienė, D. Motiejūnienė pristatė edukacinę programą ,, Mikė Pūkuotukas ir jo draugai‘‘. Šiemet sueina 90 metų, kaip dienos šviesą išvydo puiki knyga vaikams ir jų tėvams ,, Mikė Pūkuotukas‘‘. Ši knyga suteikia ne tik skaitymo džiaugsmą, moko, bet ir kviečia žaisti, tobulėti, kurti patiems. Žaisdami vaikai jaučiasi laisvi ir būna labai imlūs. Mokyklos salėje, didelio medžio paunksmėje, svečiavosi gerasis Mikė Pūkuotukas, kurio maža meškino širdelė labai norėjo medaus, tik niekaip negalėjo pasiekti didelio medžio drevės, liūdnasis Asiliukas, kuris labai norėjo švęsti gimtadienį, protingasis Triušis, kartu su vaikais traukęs linksmą dainelę ir nenurimstantis Paršelis , savo linksmomis išdaigomis linksminęs susirinkusius į salę. Edukacinio užsiėmimo metu vaikai buvo įtraukti į interaktyvią veiklą, kurios tikslas- lavinti vaizduotę, pastabumą, kūrybingumą, saviraišką. Mažieji pateko į gražiausios pasakos pasaulį, kuriame patys aktyviai dalyvavo. Užsiėmimų metu reikėjo parodyti puikias žinias sprendžiant kryžiažodžius, renkant išsibarsčiusias citatas. Mažieji aktyviai kūrė knygą ir gamino bitutes – didžiuosius Pūkuotuko priešus.
Šio edukacinio užsiėmimo tikslas buvo pasiektas. Bibliotekininkės norėjo parodyti, kad ne tik mažieji , bet ir jų tėveliai, gali pamilti nuostabų Mikės Pūkuotuko pasaulį. Pasaulį, kuriame visiems gera, linksma, gausu smagių rūpesčių ir nutikimų. Iki kitų susitikimų su pasakų veikėjais!

 

 

Įmonės kodas: 190548271
J. Radvilos g. 3, Biržai 41175 
Tel./faks. 8 450 38012
e. paštas – biblioteka@birzai.rvb.lt