Linksmieji bibliotekos nuotykiautojai

Paskelbta: Ketvirtadienis, 2017 m. liepos 27 d.

 

Visą liepos mėnesį bibliotekos patalpose, prie pilies ir įvairiose išvykose žaidė, mokėsi, iškylavo ir linksminosi biržiečių vaikai. Šiemet bibliotekoje pirmą kartą vyko vaikų vasaros stovykla „Linksmieji nuotykiautojai“.


Stovyklos idėjos autorė ir pagrindinė organizatorė - Europos savanorių tarnybos savanorė bibliotekoje Daria Bolokhova. Stovyklautojais taip pat rūpinosi bibliotekininkės Aušrelė Gesevičienė ir Ina Dalindienė bei Biržų savanoriai Deimantė Voraitė, Justina Voraitė, Ernestas Lukovnikovas, Ieva Petronytė, Liliana Kaminskaitė, Monika Mociūnaitė, Laura Undzėnaitė.
Stovykloje, kurią sudarė dvi pamainos, o ją iš viso lankė 25 vaikai nuo 6 iki 10 metų, buvo žaidžiama, sportuojama, piešiama, šokama. Stovyklautojai vyko į Biržų regioninį parką, Kristinos ir Jūrio Milišiūnų avių ūkį, Kūno kultūros ir sporto centrą, policiją, gamtą, „Portfolio“ galeriją. Be abejo, pilies teritorija irgi buvo apkeliauta ne vieną kartą ieškant indėniško lobio. Be to, vaikai žaidimų forma mokėsi anglų kalbos.
Stovykla sulaukė vaikų pripažinimo, pasitikėjimo, meilės ir klausimų: o kas rytoj? O rytoj... Kiekviena diena buvo kupina skirtingų potyrių ir patirčių.
Už tai, kad vaikai stovyklos metu daug ką galėjo (pažinti, važiuoti, ragauti, žaisti, dalyvauti, sportuoti) biblioteka labai dėkoja restoranui „Pilies skliautai“, kavinei „Biržė“, UAB „Biržų duona“, VŠĮ „Nojaus arka“, AB „Siūlas“, VŠĮ „Portfolio“ ir keramikei Gražinai Visockienei, Biržų regioniniam parkui, UAB „Agaras“, iliuzionistui Ignui Tunkūnui, Biržų rajono kūno kultūros ir sporto centrui bei jo treneriams Monikai Kregždytei ir Simui Strelcovui, Biržų policijai, Kristinos ir Jūrio Milišiūnų avių ūkiui, laikraščiams „Šiaurės rytai“ ir „Biržiečių žodis“, „Balticum“ televizijai.

 

 

Įmonės kodas: 190548271
J. Radvilos g. 3, Biržai 41175 
Tel./faks. 8 450 38012
e. paštas – biblioteka@birzai.rvb.lt