Knygos reklama

Paskelbta: Trečiadienis, 2016 m. rugsėjo 28 d.

 

Biržų rajono savivaldybės Jurgio Bielinio viešosios bibliotekos Vaikų aptarnavimo skyrius dalyvavo Panevėžio apskrities G. Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros centro inicijuotame projekte „Su knyga ir Bite knygų skaitymo ir reklamos konkurse „Toks nuostabus pasaulis“.


Mokiniams buvo pasiūlyta sukurti vaidybinį filmuką pagal savo pasirinktą ir perskaitytą kūrinį.
Bibliotekos jaunosios skaitytojos Justė, Gustė ir Lauryna taip pat dalyvavo šiame konkurse ir sukūrė reklaminį filmuką pagal Waldemaro Bonselso knygą „Bitė Maja ir jos nuotykiai“.
O rugsėjo 15 dieną Panevėžio šeimos teatre „Menas“ vyko Panevėžio apskrities G.Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros centro šio projekto „Su knyga ir Bite“ baigiamasis renginys.
Vaikų laukė Įspūdinga šventė – K.Gudonytės režisuotas spektaklis „Ida iš šešėlių sodo“, susitikimas su vaikų knygų rašytoja Urte Uliūne ir saldžiosios vaišės.
Renginyje padėkomis ir asmeninėmis dovanomis apdovanotos ir mūsų skyriaus jaunosios skaitytojos , kurių sukurtas filmukas nominuotas už gilias žinias apie bičių pasaulį ir dalijimąsi žinių lašeliais kuriant reklamą-žaidimą.
Plačiau apie renginį  http://pavb.lt/ 

 

 

Įmonės kodas: 190548271
J. Radvilos g. 3, Biržai 41175 
Tel./faks. 8 450 38012
e. paštas – biblioteka@birzai.rvb.lt