„Biržai jungiasi“
Data: 2024-06-19, 17:30

Vasara reiškia tik vieną – laikas planuoti nepamirštamus nuotykius!

Svajojate apie tolimas keliones, ar tiesiog norite geriau pažinti savo kraštą? Nepraleiskite progos praturtinti savo vasaros atostogas! Prisijunkite prie mūsų renginyje „Biržai jungiasi“ ir pasiruoškite įsimintinam laisvalaikiui!

Birželio 19 d. 17:30 val. Biržų rajono savivaldybės Jurgio Bielinio viešosios bibliotekos salėje:
• Atraskite naujus maršrutus ir lankytinas vietas. Sužinokite apie Lietuvos ir Biržų krašto paslaptis bei geriausius maršrutus tiek automobiliu, tiek dviračiu.
• Pasidalinkite patirtimi ir gaukite patarimų. Susitikite su kitais kelionių entuziastais ir pasidalinkite savo įspūdžiais.
• Planuokite išmaniai. Sužinokite, kaip efektyviai planuoti savo keliones, naudodamiesi šiuolaikiniais maršrutų planavimo įrankiais ir žemėlapiais.
• Būkite pasiruošę bet kokiam orui. Gaukite naujausią orų prognozę ir patarimus, kaip tinkamai pasiruošti bet kokiai situacijai.
• Renginių kalendorius. Sužinokite apie artėjančius koncertus, parodas, spektaklius ir sporto varžybas – ir įsigykite bilietus tiesiogiai renginio metu!
• Viešojo transporto gudrybės. Sužinokite, kaip patogiai keliauti viešuoju transportu, išsirinkti geriausius maršrutus, nusipirkti bilietus ir pasinaudoti nuolaidomis.

Dalyvauja: Biržų rajono savivaldybės Jurgio Bielinio viešoji biblioteka – literatūrinės kelionės ir regioninis kultūros kelias.
Biržų turizmo ir verslo informacijos centras „Biržų kraštas – tvarus, atviras ir žalias galimybių kraštas.“
Biržų krašto muziejus „Sėla“ – inovatyvus istorijos, kultūros ir edukacijos centras.

*Renginio metu gali būti fotografuojama ir (ar) filmuojama. Nuotraukos ir (ar) vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose, medijos priemonėse.

<<  <  Liepos 2024  >  >>
 P  A  T  K  P  Š  S