Žaidimas „Kelionė į devintą stotį“

Literatūrinė interaktyvi programėlė „Kelionė į devintą stotį“ – galimybė susipažinti su išeiviais vaikų literatūros kūrėjais ir jų kūriniais.

Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka bendradarbiaujant su Panevėžio regiono bibliotekų vaikų literatūros skyriais, kūrybinių industrijų atstovais sukūrė papildytos realybės, inovatyvų, originalų ir įdomų stalo žaidimą vaikams, pagrįstą mobilių aplikacijų naudojimu, pritaikytą „Android“ operacinės sistemos mobiliesiems įrenginiams.
Tai tarsi stalo žaidimas jūsų išmaniajame įrenginyje. Galima žaisti tiesiogiai internetu su dar trimis draugais ar draugų komandomis, esančiomis šalia ar iš kitų miestų. Reikės teisingai atsakyti į kuo daugiau klausimų ir paeiti kuo daugiau langelių žaidimo lentoje. Pasirinkę vieną iš keturių personažų, kuriuos sukūrė patys vaikai, keliausite pas žaidimo herojų Ponulį literatą, kuris trokšta sudominti jus literatūra. Smagiai praleisite laisvalaikį ir sužinosite dar negirdėtų faktų apie žinomus rašytojus.

Atsisiųsti iš  Google Play

Vaikų literatūros skyriuje Jūsų laukia ir stalo žaidimas „Kelionė į devintą stotį“.

Daugiau informacijos tel. 8 450 38014, 8 671 69429