Ellen Tout – Išsami veganiškos mitybos knyga
Ellen Tout – Išsami veganiškos mitybos knyga
 

 

Ką reiškia „suvalgyti viską“? Suvalgyti vaisių ar daržovę visą visutėlę!
Vegetariška mityba – nuostabus būdas saugoti mūsų planetą, bet vaisiai ir daržovės vis tiek palieka vadinamąjį anglies pėdsaką, o mes dažnai išmetame pačias maistingiausias ir skaniausias dalis.
Pasidarykite nuostabaus veganiško sviesto iš avinžirnių nuoviro, prikelkite naujam gyvenimui, tik jau acto pavidalu, vyno likučius, pamirškite, ką žinote apie kivius, ir susiplakite iš neluptų kivių padažo – bus puikus pagardas prie takų.
Kiekviename šios knygos „Išsami veganiškos mitybos knyga“ skyriuje pateikiami ne tik įvairių tautų įkvėpti receptai, bet ir ne sykį išbandyti aplinkai draugiški namų valiklių, grožio produktų ar augintinių pašaro pakaitalai. Pamėginkite nusidažyti audinius avokadų odelėmis arba paverskite kokoso kevalą vazonėliu.
Specialiu užrašu „kaip suvalgyti viską“ paženklinti receptai, pavyzdžiui, moliūgų pyragas su karamelizuotomis sėklomis arba morkų lapų tabulė, atskleidžia, kaip pasigaminti ir suvartoti kiekvieną kąsnelį. O tokie vaisių ir daržovių laikymo būdai, kaip marinavimas ar rauginimas, arba daržovių nuopjovų sultinys daugybę tinkamų vartoti produktų išgelbsti nuo šiukšlių dėžės.