Asmens duomenų apsauga

Paskelbta: Ketvirtadienis, 2020 m. gegužės 21 d.

Biržų rajono savivaldybės Jurgio Bielinio viešosios bibliotekos duomenų apsaugos pareigūne paskirta vyresn. bibliotekininkė Valė Balčiūnienė. Duomenų apsaugos pareigūnas padeda užtikrinti asmens duomenų apsaugos reikalavimų vykdymą laikantis Bendrojo duomenų apsaugos reglamento.

Asmenys (duomenų subjektai) gali kreiptis į duomenų apsaugos pareigūną klausimais, susijusiais su jų asmeninių duomenų tvarkymu ir naudojimusi savo teisėmis pagal Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą.

Duomenų apsaugos pareigūnas:

Valė Balčiūnienė
Tel. 8 616 73986
el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Dokumentai:
Biržų rajono savivaldybės Jurgio Bielinio viešosios bibliotekos darbuotojų asmens duomenų saugojimo politika ir jos įgyvendinimo tvarkos aprašas (docx, 34 KB)
Biržų rajono savivaldybės Jurgio Bielinio viešosios bibliotekos asmens duomenų tvarkymo taisyklės (docx, 65 KB)

Seminarai

Paskelbta: Trečiadienis, 2012 m. balandžio 18 d.

Seminarai

Dalykinės išvykos

Viešieji pirkimai

Paskelbta: Ketvirtadienis, 2012 m. balandžio 12 d.
 
 
 

Viešieji pirkimai – tai racionalus valstybės biudžeto lėšų panaudojimas užtikrinant, kad mažiausiomis sąnaudomis įsigytos prekės, paslaugos ar darbai labiausiai atitiktų organizacijos, visuomenės ir aplinkos poreikius.

Skaityti daugiau...

Projektai

Paskelbta: Trečiadienis, 2012 m. balandžio 11 d.

Biržų rajono savivaldybės Jurgio Bielinio viešosios bibliotekos darbuotojai kasmet rengia projektus ir dalyvauja įvairių programų bei fondų konkursuose. Papildomas finansavimas dažniausiai skiriamas naujoms vartotojų paslaugoms,  renginiams ir konferencijoms, specialistų kvalifikacijai, bendradarbiavimui su užsienio bibliotekomis.

Skaityti daugiau...

Įmonės kodas: 190548271
J. Radvilos g. 3, Biržai 41175 
Tel./faks. 8 450 38012
e. paštas – biblioteka@birzai.rvb.lt