Įvyko pirmasis edukacijos suaugusiems „Ašė, tujė - būsim dujė“ užsiėmimas

Gruodžio 14 dieną, Jurgio Bielinio viešojoje bibliotekoje įvyko pirmasis edukacijos suaugusiems „Ašė, tujė - būsim dujė“ užsiėmimas.

Per simbolius, atsiminimus, diskusijas buvo žadinamas pasididžiavimas gimtąja tarme (šnekta), ieškoma mūsų misijos gyvenime per mūsų vardų prasmę, prisiminti vaikystėje girdėti tarmiški žodžiai, kuriais galėtume pradėti kurti savo šeimos, o gal ir giminės istoriją.

Į edukaciją susirinko žingeidžiausi iš Biržų, Nemunėlio Radviliškio, Pasvalio.

 

Įvyko pirmasis edukacijos suaugusiems „Ašė, tujė - būsim dujė“ užsiėmimas
 
Įvyko pirmasis edukacijos suaugusiems „Ašė, tujė - būsim dujė“ užsiėmimas