Mehmet Oz - Gydantis maistas

Ar egzistuoja universalus būdas pagerinti nuotaiką, išgydyti kūną, numesti svorio ir jaustis tiesiog nuostabiai? Ar yra visiems prieinamas vaistas, padedantis įveikti nuovargį, stresą, lėtinį skausmą? Taip, sako sveikos gyvensenos guru ir visame pasaulyje populiarios TV laidos „Daktaras Ozas“ šeimininkas dr. Mehmetas Ozas, tai – maistas!
Iš visų pasirenkamų dalykų, lemiančių sveikatą, didžiausią įtaką mums daro tai, ką valgome. Taip, maistas gali sugadinti sveikatą, bet turi ir gydomąją bei sveikatinančią galią. Maistas gali užkirsti kelią ligoms ir net gydyti kai kuriuos negalavimus. Maistas gali išspręsti daugybę didelių ir mažų sveikatos problemų, pradedant antsvoriu, širdies veiklos sutrikimais ir baigiant per mažu atsparumu peršalimo ligoms. Šioje knygoje daktaras Ozas dalijasi žiniomis apie maistą, valgymą ir gyvenimą, aiškina, kaip naudotis maisto galia.
Kurie produktai padeda malšinti skausmą, o kurie – stiprinti imunitetą?
Kokių trijų pagrindinių taisyklių reikia laikytis norint normalizuoti svorį?
Koks maistas gali pagerinti atmintį, o protą padaryti aštresnį?
Kada lėkštės turinys gali suteikti energijos ir pakelti nuotaiką?
Kokia taktika padeda žinias paversti veiksmais?
21 dienos mitybos plane daktaras Ozas pateikia receptus sveikų, skanių ir lengvai pagaminamų patiekalų, kurie padės jaustis geriau ir praturtins kasdienį jūsų virtuvės meniu.
Ar norėtumėte žinoti pastangų nereikalaujantį būdą pagerinti savo nuotaiką, pagydyti kūną, numesti svorio ir jaustis tiesiog fantastiškai? Galbūt vaistas nuo nuovargio, streso ar lėtinio skausmo yra tiesiog čia pat, po ranka? Novatoriškoje knygoje „Gydantis maistas“ daktaras Ozas atskleidžia, kad kiekvienas valgymas, užkandžiavimas, net mažiausias kąsnis slepia sveikatos problemų sprendimus.
Pasaulyje, kuriame turime begalę pasirinkimų, valgymo taisyklių (kada valgyti, ką valgyti) nustatymas kelia daug sunkumų. Tačiau to daryti visiškai nebūtina. Daktaras Ozas siūlo paprastą ir lengvai įgyvendinamą planą, kaip pasinaudoti gydančiomis maisto galiomis. Jis paaiškina, kaip pradėti mesti svorį, tapti energingesniems, sumažinti uždegimus, išvengti ar sušvelninti kitus sveikatos sutrikimus. Ir visa tai įmanoma padaryti be vaistų.