Kęstutis Jaskelevičius - Slaptoji naujųjų laikų Lietuvos istorija

Kęstutis Jaskelevičius – socialinių mokslų daktaras, žurnalistas, buvęs seimo narys. Visuomenė jį prisiminė, kai komentuodamas savo prasižengimų bylą Lietuvos premjeras Saulius Skvernelis Kęstutį Jaskelevičių paskelbė mirusiu. Politikas sulaukė ministro pirmininko atsiprašymo, šiuo metu yra gyvas bei pristato ambicingą leidinį „Slaptoji naujųjų laikų Lietuvos istorija“.
Knyga apima trisdešimt nepriklausomos Lietuvos metų. Rašyti apie politikos užkulisius, kuriuose vyksta daugybė nešvarių reikalų, yra nelengva ir pavojinga. Dauguma knygos veikėjų vis dar gyvena bei mina Seimo rūmų ar ministerijų koridorius. Aptariami įvykiai, politiniai nusikaltimai bei aferos yra aktualūs ir šiandien. Ambicingo plano paviešinti tokias istorijas ėmęsis buvęs seimo narys Kęstutis Jaskelevičius parengė penkių šimtų puslapių knygą, kurią iliustruoja beveik šimtas susijusių nuotraukų.
Skaitytojai knygos puslapiuose sutiks dažnai žiniasklaidoje matomus politinius veikėjus – nuo eilinių politikų iki aukščiausių sluoksnių. Autorius kelia klausimus, kieno gi interesus daugelis jų atstovauja ir kiek savarankiškumo dar yra išsaugojusi mūsų valstybė. Teigiama, kad knygoje „Slaptoji naujųjų laikų Lietuvos istorija“ paviešintos skandalingos istorijos sukels audrą leidybos pasaulyje.
Kęstutis Jaskelevičius teigia, kad per trisdešimt metų valstybė nutolo nuo žmonių ir ieško atsakymų į klausimą, kaip ir kada tai nutiko. Autorius dalijasi savo mintimis bei pastebėjimais apie intrigas, kuomet buvo įvedami lietuviški pinigai. Taip pat jis atskleidžia, kas politiniuose sluoksniuose dėjosi įmonių „Mažeikių nafta“, „Telekomas“ bei „Alita“ privatizavimo metu. Kęstutis Jaskelevičius kalba apie Lietuvos bankų aferas bei „Snoro“ žlugimą, taip pat apie miško reformos užkulisius. Rašytojas atskleidžia kaip dažnai politikai išduoda savo deklaruojamas vertybes bei pamiršta atstovauti mūsų valstybės interesus.
„Slaptoji naujųjų laikų Lietuvos istorija“ – trilerį primenantis darbas apie Lietuvos politikos užkulisius ir paprastiems piliečiams nematomas intrigas. Kęstutis Jaskelevičius užtikrina, kad knygoje išdėstyti faktai yra tikri.