Karen White - Svajonių medis

„The New York Times“ bestselerių autorės Karen White romanas „Svajonių medis“ pasakoja apie kelis dešimtmečius geriausių draugių saugotas paslaptis, šeimos ryšius ir meilę, kuri gali ir sustiprinti, ir sužlugdyti.
Kadaise Larkinė paliko gimtąsias vietas, prisiekusi sau nebegrįžti į Pietų Karoliną. Ji mėgaujasi vienišu gyvenimu Niujorke, tačiau ramią kasdienybę sudrebina žinia – pradingo jos motina Aivė. Larkinė priversta grįžti į vietą, kurios vengė dešimtmetį. Čia ją pasitinka Bitė ir Sisi – močiutės draugės, kurios kadaise užėmė svarbią vietą merginos gyvenime.
Larkinė buvusių namų griuvėsiuose randa smarkiai sužeistą motiną. Ši nelaimė atveria Pandoros skrynią, kurioje slepiamos senos paslaptys. Lakrinė turės išnarplioti ne tik jas, bet ir sudėtingus santykius su savo tėvais, o taip pat įveikti gėdą, išvariusią ją iš miestelio.
Ieškodama atsakymų Larkinė nueis ilgą kelią, kuriame geriau pažins ne tik savo šeimos moteris, bet ir save. Pamažu ji įsitrauks į dešimtmečius saugotas paslaptis, supančias velionę močiutę. Romano „Svajonių medis“ siužetas nukelia į 1951 metus, kada trys draugės – Sisi, Margaretė ir Bitė – užrašė savo slapčiausius troškimus ir paslėpė juos medyje, kuris, sakoma, išsipildo svajones. Tačiau rezultatas ne toks, kokio tikėjosi merginos – svajodami būkite atsargūs!
Karen White supynė kelių moterų kartų likimus. Dramatiškoje istorijoje laukia daugybė įdomių veikėjų, stulbinančių paslapčių, likimo išbandymų, aprašymų, kurie įtrauks į knygos pasaulį, pietietiškos dvasios, romantikos bei painių santykių – visi geriausi romano žanro elementai.