Mamytologijos knygos „Puoduko reikalai“ pristatymas
Data: 2023-06-3, 12:30 - 13:30

Kviečiame dalyvauti Erikos Žėkaitės-Vaišnienės (@mamytologija) pirmosios knygos „Puoduko reikalai“ pristatyme, kuris vyks birželio 3 d. (šeštadienį) 12.30 val. Biržų rajono savivaldybės Jurgio Bielinio viešojoje bibliotekoje. Renginys NEMOKAMAS.

Erika visuomenei geriau žinoma kaip garsi „Instagram“ mama, vaikų ligų ir neonatologijos gydytoja rezidentė, turinti daugiau nei 25 tūkst. sekėjų. Ją socialiniuose tinkluose sekančių mamų „Mamytologija“ yra tapusi šių dienų atmintine, kurioje suprantamai pateikiami moksline literatūra ir praktika pagrįsti atsakymai vaikų sveikatos klausimais.
Kaip teigia knygos autorė, dauguma vaikų, su kuriais jai tenka susidurti darbe yra 2-3 metų amžiaus. Būtent to amžiaus vaikas jau turėtų būti mokomas naudotis tualetu, tačiau kyla dilema, kas turėtų tėvams padėti išmokyti vaiką naudotis tualetu ir nukreipti juos tinkama linkme. Tokių specialistų Lietuvoje nėra, o mokymasis naudotis tualetu yra labai individualus kiekvienam vaikui. Anot Erikos, labai svarbu, kad bendradarbiautų ugdymo įstaigos, kurią lanko vaikas, pedagogai, auklė, močiutė, tėvai ar kiti vaiką prižiūrintys žmonės. Atrodo, viskas tarsi savaime aišku, tačiau lietuvių kalba informacijos šia tema labai mažai, o tėvai neretai jaučia gėdą ir kaltę, jeigu vaikas savo raida atsilieka nuo bendraamžių.

Knyga „Puoduko reikalai“ kainuoja tiek pat, kiek sauskelnių pakuotė, bet tai gali būti atspirties taškas pasakyti sauskelnėms „sudie“. Kviečiame į šios knygos pristatymą, kurio metu Erika atsakys į dominančius klausimus, papasakos knygos atsiradimo istoriją ir apžvelgs svarbiausius aspektus, kaip be streso tėvams ir vaikams žengti į naują etapą, kuriame nebėra sauskelnių.

Labai kviečiame dalyvauti visus, kuriems tema įdomi ir aktuali. Laukiamos šeimos kartu su vaikais, paruošime veiklų mažiesiems bibliotekos draugams, kad nenuobodžiautų, o tėveliai galėtų pasiklausyti Erikos patarimų ir knygos pristatymo.

*Renginio metu gali būti fotografuojama ir (ar) filmuojama. Nuotraukos ir (ar) vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose, medijos priemonėse.

<<  <  Birželio 2024  >  >>
 P  A  T  K  P  Š  S