Naujienos
Kviečiame susipažinti su Biržų rajono savivaldybės Jurgio Bielinio viešosios bibliotekos ir jos struktūrinių padalinių gegužės mėnesio renginių, užsiėmimų, parodų planu. Taip pat primename, kad lankantis bibliotekoje ar dalyvaujant bibliotekos renginiuose, tiek viduje, tiek lauke, privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones) bei laikytis ne...
Paskelbta 2021-05-03
Mieli bibliotekos lankytojai, primename, kad biblioteka nedirbs šį šeštadienį, gegužės 1 d. (Tarptautinė darbo diena). Prieššventinę dieną – penktadienį, balandžio 30 d., biblioteka dirbs viena valanda trumpiau. Susitikime kitą bibliotekos darbo dieną – pirmadienį.
Paskelbta 2021-04-30
Vaikų literatūros skyrius kviečia ikimokyklinio amžiaus ir pirmos klasės vaikus į nuotolinius edukacinius garsinius užsiėmimus. 
Paskelbta 2021-04-29
„Skaitantys vaikai išgelbės Grenlandijos ledynus“ (G. Morkūnas).Ar tikrai? Žinoma, nes jie SKAITO ir žinos, kaip tai padaryti!...
Paskelbta 2021-04-29
Biržų rajono savivaldybės Jurgio Bielinio viešoji biblioteka ir jos struktūriniai padaliniai (filialai) balandžio 23 – 29 dienomis jungiasi prie Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės „Naujos formos – nauja realybė“.
Paskelbta 2021-04-26
„Tikiu, kad  geros emocijos sudėtos iš visos širdies, turi  stebuklingų galių "- sako biržietė Rasa Dubrienė, kurios karpiniai puošia bibliotekos 1 aukšto fojė. Kviečiame užsukti pasigrožėti popieriniais sapnais.
Paskelbta 2021-04-26