Edukacijos
Edukacija skirta visiems smalsučiams ir smalsutėms, norintiems sudalyvauti lėlės gaminimo procese ir nors trumpam pasijusti tikrais aktoriais. Užsiėmimo metu kviečiame susipažinti su skirtingomis lėlių teatro technikomis ir  gyvai jas išbandyti. Parengtos 4 edukacinės lėlių...
Paskelbta 2021-04-26
Jei mėgsti klausytis garsiai skaitomų pasakų, piešti, žaisti, vaidinti, muzikuoti... Tai ši edukacija kaip tik tau. Edukacija skirta įvairaus amžiaus vaikams. Edukacijos trukmė 45 min.
Paskelbta 2021-04-26
Ar norite sužinoti neįprastos dėžės paslaptį, kuri jūsų dėka gali pavirsti užburiančiu judančių vaizdų filmu? Filmo scenarijus priklauso tik nuo jūsų fantazijos. Edukacija skirta įvairaus amžiaus vaikams. Edukacijos trukmė 90 min.
Paskelbta 2021-04-26
Kelionės po biblioteką metu vaikai susipažins su Vaikų literatūros skyriaus veikla, knygų fondu, periodiniais leidiniais. Apsilankys kituose bibliotekos skyriuose. Sužinos įdomių faktų apie  knygnešių karaliaus Jurgio Bielinio veiklą.  Įgytas žinias panaudos spręsdami kryžiažodį ir kurdami koliažą.
Paskelbta 2021-04-26
Ar žinai kur ir kaip gyvena knygelės? Ką bibliotekininkės veikia visą dieną? Kaip pasiskolinti patikusią knygelę? Atsakymus rasi kelionės po biblioteką metu. Edukacija skirta ikimokyklinukams ir 1-2 kl. mokiniams.
Paskelbta 2021-04-26
Edukacinis užsiėmimas skirtas tiems, kurie mėgsta klausytis garsiai skaitomų pasakų, padavimų ir sakmių apie mitines būtybes, kurie domisi savo krašto etnine kultūra bei istorija.Edukacija skirta 2-5 klasių mokiniams. Edukacijos trukmė 90 min. Edukacija yra įtraukta į Kultūros...
Paskelbta 2021-04-26