Bibliotekoje - projekto „100 metų kartu“ pristatymas

Paskelbta: Trečiadienis, 31 Spalio 2018

„100 metų kartu“ – tai meninių vizualizacijų projektas, fotografijomis bei dokumentinio kino kadrais pasakojantis Lietuvos Respublikos bendraamžių ir jų artimųjų atsiminimus, patirtis, gyvenimo istorijas.

Autentiški šimtamečių pasakojimai atskleidžia, kaip Lietuvos valstybei svarbūs įvykiai pakeitė jos žmonių likimus, kaip kartu su Lietuva pastarąjį šimtmetį keitėmės mes, Lietuvos žmonės. Šis projektas – tarsi kelionė po paprastų Lietuvos žmonių atminties kerteles, retrospektyvus žvilgsnis į šimtamečių išgyvenimus, atspindinčius šalies istorinės raidos visumą.


Filme ir fotografijų albume „100 metų kartu“ įamžiname ir plačiajai visuomenei pristatome 1918-aisiais ir anksčiau gimusių žmonių, tiesioginių nepriklausomos Lietuvos valstybės atkūrimo liudytojų, prisiminimus ir patirtis, atskleidžiame skirtingų profesijų, tautybių, socialinių ar kultūrinių sluoksnių atstovų išgyvenimus.


Lapkričio 11 d. 13 val. bibliotekos salėje  dokumentinis filmas „100 metų kartu“ (rež. E. Kabaraitė, Lietuva, 2018 m., dokumentinis, 63 min., N-7) ir M. Požerskytės fotografijų paroda. Renginys nemokamas.


Projektą „Kino ritmu“ finansuoja Lietuvos kino centras. Iš dalies remia LR Seimo narys Viktoras Rinkevičius, UAB "Šiaurės rytai" ir reklamos agentūra "Leporo LT".

 

Įmonės kodas: 190548271
J. Radvilos g. 3, Biržai 41175 
Tel./faks. 8 450 38012
e. paštas – biblioteka@birzai.rvb.lt