Projektas „Tavo – mano pasaulis“

Paskelbta: Ketvirtadienis, 19 Rugsėjis 2019

Biržų raj. savivaldybės Jurgio Bielinio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius nuo 2018 m. rugsėjo 19 d. vykdo projektą „Tavo – mano pasaulis“. Projektas finansuojamas iš Europos socialinio fondo. Tikslas – didinti neįgalių vaikų bei juos lydinčių asmenų socialinę integraciją, įkuriant tikslinės grupės specialiuosius poreikius atitinkančią kūrybinę ir poilsio erdvę bibliotekoje. Projekto tikslinė grupė: neįgalūs ar specialius poreikius turintys 5–16 m. vaikai bei juos lydintys asmenys.

Skaityti daugiau...

Lietuvos kultūros tarybos projektai

Paskelbta: Pirmadienis, 30 Kovas 2015

2014 m. pavasarį, pagal Viešosios bibliotekos Vaikų aptarnavimo skyriaus darbuotojų parengtą paraišką, gautas dalinis finansavimas ir įvykdytas edukacinių renginių ciklas „Pasibelsk, poezijos fėja!“ Pirmajame renginyje poezijos laboratorijoje „Prisijaukink eilėraštį“ kartu su poete Zita Gaižauskaite antrokai ir trečiokai iš Aušros vidurinės mokyklos mokėsi kurti eilėraščius. Antrajame susitikime su dailininku Vidmantu Jažausku sukurtus eilėraščius iliustravo, piešė ir suguldė į poezijos knygą. Trečiajame susitikime su aktore Jūrate Budriūnaite-Kamrazer „Kai žodis pragysta“ vaikai savo eilėraščiams pritaikė muziką, kūrė spektaklį ir turėjo progą išgirsti kaip dainuojami jų sukurti eilėraščiai. Renginyje taip pat dalyvavo Šiaulių miesto vaikų muzikinės studijos „Nieko rimto“ dalyviai.

Skaityti daugiau...

Bibliotekos pažangai 2

Paskelbta: Antradienis, 24 Kovas 2015

 Šis projektas finansuojamas iš Bilo ir Melindos Geitsų fondo (Bill & Melinda Gates Foundation) bei Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos startavo 2013 metų gruodžio mėnesį. Jo šūkis Su biblioteka prasideda atradimai, o pagrindinis tikslas – sustiprinti Lietuvos bibliotekų gebėjimus tenkinti besivystančios bendruomenės poreikius ir įtvirtinti bibliotekas kaip tvarias bendruomenines institucijas, galinčias pagerinti žmonių gyvenimo kokybę.

Skaityti daugiau...

Projekto „Tarptautinio verslui palankių bibliotekų tinklo kūrimas“ startegijos viešinimas

Paskelbta: Ketvirtadienis, 30 Geg 2013

Gegužės 28 d. Viešojoje bibliotekoje vyko programos Latvija - Lietuva abipus sienos 2007-2013 m. projekto LLIV-253 Tarptautinio verslui palankių bibliotekų tinklo kūrimas numatomos strategijos pristatymas.

Skaityti daugiau...

Kultūros rėmimo fondo projektai

Paskelbta: Trečiadienis, 11 Balandis 2012

2006 m. kartu su istorijos ir kultūros žurnalo „Žiemgala“ leidykla vykdytas projektas, gautas finansavimas leidinio „Jonas ir Martynas Yčai. Bibliografija“ išleidimui.

2007 m. Kultūros rėmimo fondas dalinai finansavo „Tarptautinio Poezijos pavasario 2007“ renginius Biržuose.

Skaityti daugiau...

Įmonės kodas: 190548271
J. Radvilos g. 3, Biržai 41175 
Tel./faks. 8 450 38012
e. paštas – biblioteka@birzai.rvb.lt