Kalėdų dvasia bibliotekoje

Paskelbta: Antradienis, 2019 m. gruodžio 17 d.

Visai nesvarbu, kokio esi amžiaus, kokia didžiausia svajonė ir kiek kartų nedrįsai savęs atiduoti stebuklams į rankas - Kalėdų dvasia to neklausia, ji tiesiog keliauja pas visus ir teikia galimybę gyventi kitaip, tikėti tuo, kas atrodo neįmanoma, dalintis gerumu.

Pirmąjį žiemos mėnesio šeštadienį Vaikų literatūros skyriaus darbuotojos trumpam tapo nykštukėmis ir kvietė visus apsilankyti bibliotekoje vykusiose kalėdinėse dirbtuvėlėse. Išskleisti kūrybiškumo sparnus mamos atėjo vedinos vaikus, nedrąsiai prie jų jungėsi ir tėveliai. Smagiame šurmulyje gimė kalėdiniai žaisliukai, į knygelę rikiavosi puslapiai, kažkas Kalėdoms po eglute ras spalvotą skirtuką knygai. Tokios dirbtuvėlės galbūt galėtų tapti gražia tradicija.

O antrąją Kalėdų laukimo savaitę žaviosios nykštukės Sima ir Indrė kvietė vaikus į baltą pasaką. Vaikų literatūros skyriuje svečiavosi Kaštonų ir „Atžalyno“ mokyklų pradinių klasių mokiniai. Jiems kalėdinę muzikę nuotaiką dovanojo V. Jakubėno muzikos mokyklos fortepijono klasės mokiniai (mokyt. I. Valotkienė).

Ir nėra smagiau, kai ne tik pats gauni dovaną, bet ir gali dovanoti. Bibliotekininkės pakvietė visus į kalėdines angelų dirbtuvėles. Vaikų su meile gaminti angelai jaukiai sugulė į dėžutes ir iškeliaus džiuginti senelių globos namų gyventojų. Pati menkiausia gauta smulkmena kiekvieną žmogų verčia šypsotis ir džiaugtis gyvenimu. Sakoma, imančiam prisipildo rieškutės, duodančiam – širdis. Ir kaip toj baltoj nykštukių sektoj pasakoj: „Balti pyragai namuose kvepėjo, prie krosnies baltas katinas tupėjo, vaikams dar palinkėjo dvi pelėdos -tegul laimingos būna šios Kalėdos!”(R. Skučaitė).

Gražių, jaukių švenčių linki Vaikų literatūros skyriaus darbuotojos.

 

Angelų kūrėjai
Angelų kūrėjai  
Darbeliai
Darbeliai  
Kalėdinės dirbtuvėlės
Kalėdinės dirbtuvėlės  
Nykštukių pasaka
Nykštukių pasaka  
Pianistai
Pianistai  

Įmonės kodas: 190548271
J. Radvilos g. 3, Biržai 41175 
Tel./faks. 8 450 38012
e. paštas – biblioteka@birzai.rvb.lt