Meilūnuose jau pasirodė gerumo angelas

Paskelbta: Antradienis, 2016 m. sausio 5 d.

 

Adventas – tai ne tik rimties ir susikaupimo metas. Tai laikas, kai daromi geri darbai ir dovanojamos knygos bibliotekoms. Tai laikas kai žvalgomasi ar nepasirodys gerumo angelas.


Visą adventinį laikotarpį Meilūnų kaime sklandė gėris, užuojauta, pagarba vyresniems ir geroji ramybės dvasia, kviečianti ruoštis artėjančioms šventėms. Mokytoja Irena Nevierienė prikūrė labai unikalių kalėdinių atvirukų. Atvirukų paroda pripildė Meilūnų kaimo biblioteką artėjančių švenčių laukimo nuotaikos.
Vadovaujamos kaimo kultūros darbuotojos Dalinos kaimo moterys darė žaisliukus iš kartono, popieriaus ir porolono. Padarytais žaislais išdabintos kaimo centre augančias eglaitės. Sumanios meilūniškės net ir sniego pusnis sukūrė. Gražu patiems pasigrožėti ir atvykstantiems mūsų svečiams bus staigmena.
Akcija „Knygų Kalėdos“ šiais metais taip pat kviečia padovanoti naujų knygų bibliotekai. Knygos dabar tikrai brangios ir ne kiekvienas išgali nupirkti bibliotekai tokią dovaną. O norisi prisidėti prie akcijos. Taip Meilūnų kaimo bibliotekoje atsirado pelėda taupyklė. Į ją pinigėlius meta visi norintys, kad jų kaimo biblioteka įsigytų tokių knygų, kurių tikrai reikia.
Na, o vabalninkietė Regina Samukaitienė Meilūnuose lankosi jau ne pirmą kartą. Šį kartą jį buvo pakviesta pristatyti naują Vytauto Miškinio knygą „ Iš vargo į žmones“. Susidomėjimas knyga buvo didžiulis. Vieniems buvo smalsu, kas gi rašoma knygoje, kitiems patinka, kaip vaizdingai ir įdomiai kalba Regina Samukaitienė. Smalsuolių prigužėjo ne tik iš Meilūnų, bet ir iš Nausėdžių, Mieliūnų. Regina savo pasakojimu, rodos, atsakė į visiems rūpimus klausimus. Ji pabrėžė, kad sudėtingi, sunkūs ir vingiuoti buvo Miškinių šeimos likimai, tik kur įsigyti knygą, negalėjo pasakyti, nes nežino. Jai knygą padovanojo pats Vabalninko parapijos klebonas Povilas Miškinis, apie kurio šeimą ir jį patį pasakojama šioje knygoje. Regina su vyru Bronium knygą jau perskaitė. Todėl „Knygų Kalėdų“ proga abu nutarė ją padovanoti Meilūnų kaimo bibliotekai. Dabar knygą galės perskaityti visi norintieji. Labai jiems Ačiū už šią kalėdinę dovaną.

 


Sandra Bieliauskienė

 

Įmonės kodas: 190548271
J. Radvilos g. 3, Biržai 41175 
Tel./faks. 8 450 38012
e. paštas – biblioteka@birzai.rvb.lt