Įdomūs ir paslaptingi dalykėliai vilioja į Bitės nameliuką

Paskelbta: Trečiadienis, 27 Balandis 2016

 

Jau kelinta savaitė bibliotekos Vaikų aptarnavimo skyriuje viešintis Bitės nameliukas labai populiarus. Sulaukė ir dar laukia daug mažų ir jau paaugusių lankytojų.

Į svečius pas Bitelę buvo pakviesti geriausi 2015 metų skaitytojai jų šeimos nariai. Nameliuke svečiavosi “Aušros” ir “Atžalyno” pagrindinių mokyklų, vaikų darželių-lopšelių “Rugelis”, “Ąžuoliukas” ugdytiniai. Nameliukas dar laukia susitikimo su “Aušros”, “Kaštonų”, Kratiškių, Medeikių ir Pabiržės mokyklų mokinukais.
Atvykę į svečius vaikai susipažįsta su rašytojos Gabrielės Petkevičaitės-Bitės asmenybe ir jos nuveiktais darbais bei sužino daug įdomios ir naudingos informacijos apie bitę - vabzdį. Jie bando įminti mįsles, sprendžia testą apie bitutes. Edukacinės programos metu vaikučiai pasikeisdami žaidžia judriuosius žaidimus, dėlioja bitučių domino, įropoję į nameliuką suranda daug įdomių ir paslaptingų dalykėlių. Vyresnieji pasigamina bitės akinius, mažyliai – dryžuotus bičiulius ir išskraidina juos į savo namus. Viešnagę įamžina ant nameliuko nutūpusių bitučių sparneliuose įrašydami savo vardą. Ant koriukų vaikai kuria laimės ir draugystės receptus, nameliukui linki „Niekada nesugriūti, užaugti, tvirtumo“, o jo kūrėjams dėkoja „... už gražų namelį“.
Vaikų aptarnavimo skyrius

 

 

Įmonės kodas: 190548271
J. Radvilos g. 3, Biržai 41175 
Tel./faks. 8 450 38012
e. paštas – biblioteka@birzai.rvb.lt