Angėlės Jurevičienės knygos pristatymas

Paskelbta: Antradienis, 03 Geg 2016

 

Kovo 16 d. Vabalninko padalinyje vyko vabalninkietės Angėlės Jurevičienės poezijos knygos „Nutapyk be rūpesčių dieną“ pristatymas. Šią knygą išsamiai aptarė autorės ilgametė kolegė ir bičiulė Regina Samukaitienė

. Savo mintimis apie knygą pasidalino bei labiausiai patikusius eilėraščius perskaitė jos redaktorė Danguolė Stryškienė. Knygos dailininkas Vidas Vaitiekūnas prisiminė, kokius pageidavimus kuriamam viršeliui ir iliustracijoms turėjo autorė. Prisipažino buvęs vienas iš daugelio A. Jurevičienės mokynių.
Pasirinktus eilėraščius iš naujosios knygos skaitė Vabalninko kultūros namų darbuotoja Audronė Stapulionienė, bibliotekininkė Vilma Šulnienė vaikišką eilėraštį perskaitė Vabalninko Balio Sruogos gimnazijos penktokas Vainius Brazdžiūnas. Savo nuomonę apie perskaitytą knygą išsakė Vabalninko parapijos klebonas Povilas Miškinis, Algirdas Garbauskas.
Pasivaikščioję naujos knygos „Nutapyk be rūpesčių dieną“ puslapiais, išklausėme autorę Angėlę Jurevičienę. Ji dalinosi savo prisiminimais, pasakojo kodėl tokios svarbios jos gyvenime yra dienos.
Autorės pasveikinti atvyko gausus būrys svečių. Į savo kolegės knygos pristatymą atvyko plunksnos draugai iš Biržų literatų klubo „Versmė“. Sulaukėme būrio A. Jurevičienės kraštiečių užušiliečių. Šia svarbią dieną autorės palaikyti atvyko giminės, kolegos mokytojai, auklėtiniai, kaimynai. Renginyje dalyvavo Ančiškių, Šukionių ir Užušilių bibliotekininkės, kurių bibliotekoms autorė dovanojo savo naują poezijos knygą „Nutapyk be rūpesčių dieną“.
Renginį paįvairino ir gerą nuotaiką svečiams dovanojo Petro Matulio ir Eduardo Juknevičiaus duetas.

 

 

Įmonės kodas: 190548271
J. Radvilos g. 3, Biržai 41175 
Tel./faks. 8 450 38012
e. paštas – biblioteka@birzai.rvb.lt