Skaitymai su Dora

Paskelbta: Ketvirtadienis, 09 Birželio 2016

 

Graži ir saulėta išaušo birželio pirmosios diena. Tai ne tik pirmoji kalendorinė vasaros diena , tai - Tarptautinė vaikų gynimo diena. Birželio 1 d. pradedamas vykdyti visą šalį apimantis projektas „Vasara su knyga“.

Į projekto veiklas, kurios bus vykdomos visą vasarą įsijungė ir Biržų rajono savivaldybės Jurgio Bielinio viešosios bibliotekos Meilūnų padalinys.
Vasaros pirmąją dieną mažieji Meilūnų ir aplinkinių kaimų vaikai rinkosi į biblioteką. Jiems buvo labai įdomu susitikti su Dora. Juk tiek knygelių vaikai buvo skaitę apie Doros nuotykius su lietumi, su debesėliais. Kadangi Dora labai gauruota ir didelė tai buvo nutarta, kad knygą skaitysime kieme, pušų pavėsyje. Vaikams buvo labai smalsu ar tikrai vokiečių aviganio veislės kalytei vardas ir yra Dora. Vaikai nutarė Dorai paskaityti knygą apie jos geriausią draugą katinėlį Juodį kurią parašė Rob Scotton. Vaikai ne tik patys skaitė, bet davė ir Dorai pažiūrėti paveikslėlius. Na, o katinai Dorai labai patinka ypač kai jie būna juodos spalvos. Po knygos skaitymo Meilūnų kultūros namų darbuotoja Dalina pakvietė visus vaikus pažaisti žaidimų su kamuoliu, bei loginį mastymą lavinantį žaidimą „ Apibūdink daiktą“. Tą dieną linksmi vaikų balsai, sklindantys po buvusios mokyklos kiemą, vėl priminė, kad dar neseniai Meilūnuose buvo mokykla.

 

Meilūnų padalinio vyr. bibliotekininkė Sandra Bieliauskienė

 

 

Įmonės kodas: 190548271
J. Radvilos g. 3, Biržai 41175 
Tel./faks. 8 450 38012
e. paštas – biblioteka@birzai.rvb.lt