Skrebiškiečiai - laimingi žmonės

Paskelbta: Pirmadienis, 2017 m. gegužės 29 d.

 

Netiesa, kad Lietuva nepatenka į 50 laimingiausių pasaulio šalių sąrašą. Kad lietuviai yra laimingi, patvirtina skrebiškiečiai, susirinkę į akciją „Lietuvos piknikas“.

Simboliška, kad akciją vyko gegužės 26 d. - kaimynystės dieną. Jaukiai įsitaisę bendruomenės kiemelyje pasveikinome savo kaimynus draugišku rankos paspaudimu. Diskutavome kas yra laimė, kada žmogus jaučiasi laimingas. Vieniems laimė, kai niekas nesipyksta, draugiškai gyvena, kitiems, kai esantis šalia yra laimingas. Su pasivoliojimais, įvairiausiomis grimasomis, ropinėjimais, garsiu juoku buvo žaidžiami žaidimai. Kokia iškyla be užkandžių, kas kitus vaišino ką tik iškeptu rabarbarų pyragu, kas sūriu. Iškylos kulminacija – laimingų žmonių palinkėjimų rašymas ateities
( labai tikimės, tokiems pat laimingiems) žmonėms. Laiškelius, užkonservavę stiklainėlyje, juos saugiai užkasėme po „laimingiausiu“ bendruomenės akmeniu. Džiaugiamės, kad gyvename gražioje šalyje, kad norint būti laimingais nebūtina rengti didelių koncertų ar laukti įžymių datų, tiesiog reikia susitikti ir pabūti.
Iškylautojų vardu bibliotekininkė Židrutė Užubalienė

 

 

Įmonės kodas: 190548271
J. Radvilos g. 3, Biržai 41175 
Tel./faks. 8 450 38012
e. paštas – biblioteka@birzai.rvb.lt